PDA

View Full Version : ban johnny_2011

SoulCry
23rd October 2011, 04:09 PM
~ Numele jucatorului: johnny_2011 (BS)
~ Motivul pentru care este acuzat: flames mie si altora din team in REPETATE RANDURI.
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect: pe parcursul meciului
~ Dovezi: http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=350
~ Informatii suplimentare: acest idiot nea stricat tot meciu, la fiecare faza avea ceva de comentat ba ca nu luam dust ba ca nush ce, a jucat ca o cizma.

(mi se rupe pl ca nam scris gramatical corect, asta pt troli cu replica "limba romana e asasinata")

Johnny_2011
23rd October 2011, 06:29 PM
Mosule daca tu crezi ca eu cu blood sunt obligat sa iau warduri,dust gem so crezi tu.
Meciu la-ti pierdut pe baza orgoliului vostru care pot spune ca e cam fara rost la un joc care trebuie sa fie fun.
Apropo de flame sau flames cum zici tu eu le zic injuraturi ca doar sunt roman nu ipocrit ca multi altii,eu nu am inceput injuraturile decat cand tu cu restu eschipei ati inceput sa injurati si da recunosc in vazul tuturor ca injur dar nu e fara rost aceste injuraturi,emodul in care ma pot apara impotriva unor oameni ca voi care va credeti GODLIKE la dota in puburi.
Ia bagati voi un meci vs admini serverului,nu aveti sanse.De ce? pentru ca fiecare are o limita de joc eu unu am aratat ce pot am avut meciuri bune si unele dezastroase dar nu stau sa ma laud ca sunt GOD si alea alea.
Bafta la posturi celor care mai se plang de mine sau de altcineva.
O vorba inteleapta : Cel care rade la urma rade mai BINE!,iar eu inca nu rad.

SoulCry
23rd October 2011, 07:14 PM
"restu eschipei ati inceput sa injurati" citeste chatlogu vezi cine a inceput si cine pe cine provoaca, razi pe tusa 3 zile pt injurii ca asa scrie in regulament daca nu stii sa te controlezi, da las ca te inveti tu

BegForMercy
24th October 2011, 12:46 PM
Si tu l-ai injurat pe el.
Refuz sa va banez pe amandoi, va sugerez doar sa nu mai jucati impreuna daca nu va puteti abtine.
Topic closed