PDA

View Full Version : BAN la toata echipa

Johnny_2011
22nd October 2011, 01:16 PM
Sal cer un ban la teamu meu din scourge deoarece mi-au dat votekick pentru ca sa ia itemele: De ex troll nu avea life steal nici macar in min 15iar marea oftica e ca nu am mers cu ei.
Ideea e ca nu aveam cu cine sa joc team atata timp ca nu sa zis miss la timp si nu sa venit gang.
Cat despre competentele mele ca jucator nu sustin ca-s mare player precum multi altii de pe server dar nici nab nu sunt asa ca votul mi sa parut un act de noobism.
Ora aproximativa a gameului este 14:00 cand am luat kick.

RObert09
22nd October 2011, 01:59 PM
link:http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=203

Johnny_2011
22nd October 2011, 04:01 PM
Dupa cum se vede au luat bf(sladar) si vladimiru(tuskar) de la mine,dar inutil tot au pierdut meciu ca nabi.
Daca ramaneam in team era altceva aveam stun 4 sec si ulti puteam sa castigam dar se pare ca orgoliul unora e mai mare ca _)_ daca intelegeti.
Ce ma oftica cel mai mult este faptul ca am pierdut si pct si gameu.
Asa ca uite mesajul meu pentru teamu care l-am avut ,,MAI INTELIGENTULE" trageti concluzia acuma.

PanAm
22nd October 2011, 04:31 PM
degeaba ai stun de 4 secunde daca tu stai cu nessaj la farm 90% din timp si fara quelling blade. nu ajuti team-ul la push in repetate randuri, nu faci nimic in joc decat sa feedezi si sa furi 2 killuri cu last hit. prin urmare ti-am dat votekick pe merit, asa ca nu mai plange pe aici, nu o sa ia nimeni ban pentru asta.

Johnny_2011: [Allies] dute in plm ca nici ca mai joc team cu tine
Johnny_2011: [Allies] si joc solo

RaouL
22nd October 2011, 06:34 PM
Lasati pub-urile fratilor, go challenge, urcati jocu la un nivel mai inalt, tot ramaneti in pub-uri... noobilor !!!

.cass.
22nd October 2011, 07:55 PM
Lasati pub-urile fratilor, go challenge, urcati jocu la un nivel mai inalt, tot ramaneti in pub-uri... noobilor !!!

GG Joker xD ... poate se desteapta si romanii:beer2:

PanAm
23rd October 2011, 12:32 AM

problema e, joker, ca nu se face nimic in privinta "racolarii" userilor la challenge-uri. cei care joaca chall regulat ar trebui sa-i ia de mana pe cei mai noi si sa le arate si partea asta a jocului, sa-i invete. in schimb, pe RO, daca esti nou la chall, toti te injura, toti te fac noob si-ti mai fac si post pt ban ca le-ai stricat jocul. cel putin eu asta am patit la primul challenge pe care l-am jucat si de atunci nici n-am mai incercat sa intru la vreunu.

Just_Cu_Bautura
23rd October 2011, 12:46 AM
off:Sunt prea bun pe challange ! =))

on: atata timp cat putiferii au considerat ca e mai bine pentru ei fara tine care e problema? nu ai luat ban nu ai luat nimic faci post doar la suparare

mapY^
23rd October 2011, 06:18 AM
problema e, joker, ca nu se face nimic in privinta "racolarii" userilor la challenge-uri. cei care joaca chall regulat ar trebui sa-i ia de mana pe cei mai noi si sa le arate si partea asta a jocului, sa-i invete. in schimb, pe RO, daca esti nou la chall, toti te injura, toti te fac noob si-ti mai fac si post pt ban ca le-ai stricat jocul. cel putin eu asta am patit la primul challenge pe care l-am jucat si de atunci nici n-am mai incercat sa intru la vreunu.

Asa si ce plm ?! nu poti sa'ti faci chall singur ?! ce nevoie ai de aia "vechi", ca oricum "challengeri uzuali" nu mai sunt, ca nu mai au cu cine sa joace, in loc sa dati ca niste robotzi "!PUB RO", dati un "!C", si dati "!sign" cu restu care ar fi trebuit sa intre in pub, si gata chall'u, dar asa sunteti voi bivoli, pasati vina de la unu la altu ca la fotbal, tu vrei sa se schimbe lucrurile fara sa faci nimic, valea; bagati'va mintile'n cap, ca nu'i datoria noastra sa va invatam pa voi sa va jucati, invatati singuri biberoanelor, maine poimaine intrebati si cum se dezinstaleaza jocu, si'asa majoritatea dintre voi nu stiu sa'l instaleze... :-j

EdelWeiss
23rd October 2011, 10:39 AM
Asa si ce plm ?! nu poti sa'ti faci chall singur ?! ce nevoie ai de aia "vechi", ca oricum "challengeri uzuali" nu mai sunt, ca nu mai au cu cine sa joace, in loc sa dati ca niste robotzi "!PUB RO", dati un "!C", si dati "!sign" cu restu care ar fi trebuit sa intre in pub, si gata chall'u, dar asa sunteti voi bivoli, pasati vina de la unu la altu ca la fotbal, tu vrei sa se schimbe lucrurile fara sa faci nimic, valea; bagati'va mintile'n cap, ca nu'i datoria noastra sa va invatam pa voi sa va jucati, invatati singuri biberoanelor, maine poimaine intrebati si cum se dezinstaleaza jocu, si'asa majoritatea dintre voi nu stiu sa'l instaleze... :-j

O logica data dracu' asa cum ne-a obisnuit mapy mai nou .

Panam ia-ti 2-3 prieteni dai !c si HF.

mapY^
23rd October 2011, 03:38 PM
^Nu mh'er imputit ( + ca nu inteleg de unde pana unde iti permiti sa mai comentezi la oamenii dp aici) isi strange prietenii cu care joaca un eventual "RD RO", aia insumând 10 oameni la numar, si dau un challenge in loc de pub, care'i problema ?

-Decay-
23rd October 2011, 03:54 PM
mapy are dreptate
nu e datoria noastra sa va invatam pe voi
pe noi nimeni nu nea invatat
sfaturi o sa primesti mereu daca ceri dar prostii niciodata no sa poata sa le urmeze ca deh e prea greu sa faci ce ti se spune, cainii sunt in stare da oamenii nu
invatati singuri, uitativa la replayuri, gasiti 10000replayuri bune pe forum, ca de citit guideuri nu va pot spune ca nuj cati din voi puteti citi pana si ce scriu eu aici, dar un guide

RaouL
23rd October 2011, 06:53 PM
Predau ore de DotA challenge.
10 lei / ora .

Scheme, figuri, trilane-uri, quad-lane-uri. Ce n-o vazut Romania pana acu.
Accept si surori care se sacrifica (de la 18 ani in sus)...
Pt detalii -> contact me

Johnny_2011
23rd October 2011, 09:56 PM
M-as baga la chalange dar ideea e ca mereu e unu care sa zica de lai luat pe asta in echipa ca nab,iar daca mai e si vreun admin repede ban asa ca raman la puburi(Joker stie despre ce vb).

-Decay-
23rd October 2011, 10:09 PM
adminii nu au voie sa dea ban pt noobism, singurul lucru pe care se da ban e retardismul(aka a nu asculta de ce ti se spune, deoarece deaia ti se spune)

lordboci
23rd October 2011, 10:13 PM
Care stiti ca santeti noobi puteti intra linistiti la chal ca eu am facut 3 castiguri ... ii tot acelasi cacat numa ca trb sa asculti de unu si sa joci 3 jos... in rest rar prinzi meci bun(adica balansat) si acolo si la fel ca in pub cei "buni" din echipa pierzatoare o sa dea vina pe vrunu nou in pub sa nu isi strice ei "reputatia" deci bagativa fara frica