PDA

View Full Version : ban masakary

b0rn2kill
15th October 2011, 06:01 PM
Numele jucatorului : masakary
Motivul pt care este acuzat : antigame - afk fantana intentionat
Minutul in care a facut ceva suspect : 20+
Dovezi : http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=3641
Informatii suplimentare : un warn cred ca e ok , multumesc.

BoyKa
15th October 2011, 07:00 PM
25 min afk:)) ce urat

b0rn2kill
19th October 2011, 06:47 PM
inca astept o decizie.multumesc

Po4F.Play4Fun
20th October 2011, 04:40 PM
Miezu a stat AFK?? Probabil nimerise in alt joc si voi sunteti rai si nu il intelegeti!!

MiniZeu
20th October 2011, 06:36 PM
Daca era altcineva imediat lua BAN!!!!

.cass.
20th October 2011, 06:54 PM
Nush dc play4fun sau MiniZeu se baga ... aveti nevoie de atentie ? ... PM pe bnet si va dau eu atentie cu morti si raniti ... doamne cati cretini se gasesc sa comenteze aiurea la posturi unde nu au treaba ... tarani infecti ... m-am saturat de cocalarismul astora de pe ro ... hop repede reply la posturi sa faca si ei multe posturi in numerar ... duceti-va draq la scoala si sugeti tate no liferii draq ce sunteti ...

Imi faceti greata !!!

Si nu ma refer la b0rn ... pana la urma a fkt ce trebuie ... RESTU disperatilor de atentie go FaceBook/CautPrieteni/SuntDispusSaFacOricePentruAtentie/ChiarSiTreabaSadoMaso.COM !!!!!:omg:

Go Flame !!!

EdelWeiss
20th October 2011, 07:53 PM
Nush dc play4fun sau MiniZeu se baga ... aveti nevoie de atentie ? ... PM pe bnet si va dau eu atentie cu morti si raniti ... doamne cati cretini se gasesc sa comenteze aiurea la posturi unde nu au treaba ... tarani infecti ... m-am saturat de cocalarismul astora de pe ro ... hop repede reply la posturi sa faca si ei multe posturi in numerar ... duceti-va draq la scoala si sugeti tate no liferii draq ce sunteti ...

Imi faceti greata !!!

Si nu ma refer la b0rn ... pana la urma a fkt ce trebuie ... RESTU disperatilor de atentie go FaceBook/CautPrieteni/SuntDispusSaFacOricePentruAtentie/ChiarSiTreabaSadoMaso.COM !!!!!:omg:

Go Flame !!!

playorfan cred ca voia sa ii ia apararea cashule :P .

W/E Are dreptate si b0rn dar si masa.

b0rn2kill
20th October 2011, 09:10 PM
playorfan cred ca voia sa ii ia apararea cashule :P .

W/E Are dreptate si b0rn dar si masa.

Deci nu am nimic cu masakary ca si jucator , persoana si comportament.E peste al multor useri de aici.Ce m-a deranjat este faptul ca EU trebuia sa dau ff , cand EL il critica pe cass in acelasi joc ca nu a venit sa participe in cateva lupte.Apoi l-am rugat sa joace pt ca atunci cand va fii lane picat/game ended , voi da ff.Sincer joc dota de prea multa vreme si am vazut cum 1 SINGUR FIGHT a schimbat soarta acelui joc ce a fost dominat de adversar 99% din durata.El s-a incapatanat , si singura dreptate o avea legat de cei 2 suporti , care nu (prea) mai jucasera chall si nu au facut ceea ce trebuia.Insa am apreciat ca s-au straduit.Au jucat pana la final 2 persoane care nu le cunosteam si au facut ce s-a putut . Pe cand masakary cu care jucasem destule meciuri , l-a durut undeva , ca vezi domne el la 19:00 avea meci in lnd si nu avea chef sa se enerveze. Era mai simplu sa fii continuat sa joace , vazand ca noi nu vom da ff in acel min ~20.Am continuat sa jucam in 4 si am mai rezistat 10-15 min , chiar nu stiu . Poate altceva ar fii fost daca era si el.E o parere personala.Masakary stie ca am dreptate , dar e prea incapatanat/arogant sa accepte lucrul acesta ...
O seara buna

Po4F.Play4Fun
20th October 2011, 10:03 PM
Ooo :) ia zi mah .cass. cu tine care e treaba? Nu intelegi sensurile pt ce vb asa frumos la adresa mea? Te-am jignit cu ceva? S-au vrei sa-mi arati puterea ta de convingere! Uite cum vad eu ca sta treaba. E un simplu joc si un simplu forum unde mai ne destindem sau incordam fruntile dupa ce venim de la munca, scoala e.t.c. Bine in cazul tau sunt convins ca esti un tanar plictisit si mirat de ce nu scapi de cosurile alea de pe fatau. Si daca nu iti place ce am scris sau te-a deranjat in mod personal poti sa ma sugi!!! Si apropo cred ca sunt la o varsta innaintata incat sa suport si un pic de bataie daca am de la cine. Uite ca sa fiu sincer cu tine si sa nu mai ai atata tupeu eu sunt din Pitesti. Daca vrea maria ta ne vedem sa-ti arat cat de convingator sunt. Sunt asa cam la 100 de Kg lumea ma stie. A, era sa uit daca esti descult si mergi cu rata nu e problema vin eu mai repejor, numai tu sa-mi zici de unde esti daca esti dragut. OK??? Sa ai grija de tine pana data aviatoare!

b0rn2kill
20th October 2011, 10:24 PM
Ooo :) ia zi mah .cass. cu tine care e treaba? Nu intelegi sensurile pt ce vb asa frumos la adresa mea? Te-am jignit cu ceva? S-au vrei sa-mi arati puterea ta de convingere! Uite cum vad eu ca sta treaba. E un simplu joc si un simplu forum unde mai ne destindem sau incordam fruntile dupa ce venim de la munca, scoala e.t.c. Bine in cazul tau sunt convins ca esti un tanar plictisit si mirat de ce nu scapi de cosurile alea de pe fatau. Si daca nu iti place ce am scris sau te-a deranjat in mod personal poti sa ma sugi!!! Si apropo cred ca sunt la o varsta innaintata incat sa suport si un pic de bataie daca am de la cine. Uite ca sa fiu sincer cu tine si sa nu mai ai atata tupeu eu sunt din Pitesti. Daca vrea maria ta ne vedem sa-ti arat cat de convingator sunt. Sunt asa cam la 100 de Kg lumea ma stie. A, era sa uit daca esti descult si mergi cu rata nu e problema vin eu mai repejor, numai tu sa-mi zici de unde esti daca esti dragut. OK??? Sa ai grija de tine pana data aviatoare!

Adevarul este ca tu nu o sa mori intr-un accident de masina/schi/aviatie/echitatie.Tu o sa mori de la bas(h)ini.Te rog eu mult sa nu mai contaminezi acest topic unde nu ai nici o legatura , ok?As aprecia daca lasati DOAR admini sa mai raspunda.
p.s. Legat de cele 100 kg ale tale , intamplator am vazut o faza in care unul de 100 de kg era jos si altu de ~75-85 calare pe el . Stii ce zicea cel de 100 de kg?Citez "Luati-l de pe mine ca il omor." :) Scuza-mi paranteza.Daca ai ceva sa-i transmiti lui cass ai pm.Ii ceri id de mess , organizati batalia gen k1 , o anuntam pe mihaela si o sa faca stream-ing live , sa ne amuzam si noi putin.Daca ne spui si ca te cheama Rares pe tine chiar o sa ma amuz copios la commentul mihaelei :)

.cass.
20th October 2011, 10:59 PM
Adevarul este ca tu nu o sa mori intr-un accident de masina/schi/aviatie/echitatie.Tu o sa mori de la bas(h)ini.Te rog eu mult sa nu mai contaminezi acest topic unde nu ai nici o legatura , ok?As aprecia daca lasati DOAR admini sa mai raspunda.
p.s. Legat de cele 100 kg ale tale , intamplator am vazut o faza in care unul de 100 de kg era jos si altu de ~75-85 calare pe el . Stii ce zicea cel de 100 de kg?Citez "Luati-l de pe mine ca il omor." :) Scuza-mi paranteza.Daca ai ceva sa-i transmiti lui cass ai pm.Ii ceri id de mess , organizati batalia gen k1 , o anuntam pe mihaela si o sa faca stream-ing live , sa ne amuzam si noi putin.Daca ne spui si ca te cheama Rares pe tine chiar o sa ma amuz copios la commentul mihaelei :)

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) OFG RARES :))))

deci maria ta play4fail ... dk iti doresti asta precum zicee si b0rn ai pm ... da-mi un pm si dk asta e visul tau la cele 100 kg ale tale ok ... vin sa imi spargi u cosurile de pe fata:))) sau vii u k eu sunt descult =))) :tiphat:

Regards

P.S : Orzyk nu prea cred k play4fun a dorit sa ii ia apararea lui masakary ... cel putin pt mine "Miezul" cum sa exprimat el suna retoric :)

Po4F.Play4Fun
21st October 2011, 06:24 PM
Scuze lunetistule ai dreptate nu trebuia sa scriu la tine aici, dar ma enervat pustiu asta cordit. Si ca o paranteza la ce ai zis "Luati-l de pe mine ca il omor." :)) probabil ca nu vrea sa-l raneasca pe cel mititel. Inca o data imi cer scuze de postu trecut linestistule.

.cass.
21st October 2011, 08:34 PM
Play4FAIL vad k tot ai glas ... hai cu pm ala sa vedem unde se ajunge "Maturule"

BegForMercy
24th October 2011, 12:40 PM
Ok eu o sa-i dau doar 1 zi ban din 2 motive:
1- e prima data cand se intampla
2- e user vechi pe ro si dintre cei buni