PDA

View Full Version : Demote SoulCry

lolitzutz
10th October 2011, 08:00 PM
Salut , dupa ce a facut un joc numit "AP RO PRO" stand 20 de min sa inceapa acest soulcry a luat eroul Techies [ nu ca ar fi problema de erou ] dar doar ce a facut cu acel erou a fost farm , spunand ca nui pasa de joc !
Doresc demote de la lvl 2 deoarece tot sent sia pierdut timpu in acel joc, pe care el il considera PRO !

Watch Replay , thx

http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=3169

SoulCry
10th October 2011, 11:02 PM
1 la mana:

lolitzutz: [Allies] ba
10m19s lolitzutz: [Allies] soul
10m22s lolitzutz: [Allies] dc faci joc de pro
10m23s (System): masonul_ killed the top level 1 Sentinel tower
10m23s endOsu.dT: [Allies] lasa-ma
10m24s lolitzutz: [Allies] daca tu esti 0
10m25s lolitzutz: [Allies] fmm
10m28s lolitzutz: [Allies] cu erou ala

2 la mana: medusa a jucat tot timpu cu warduri si le punea cand facea push deci prin urmare daca minam turnurile era inutil.

3 la mana: mananci cacat in chat log ca am facut antijoc, daca te uti la replay am stat numa defend si am incercat sa fac mekasm

- asteapta tu mult si bine sa joc serios cand ma iei la injurat, nu tiam zis nimic legat de morti familie etc. si demote nam de ce sa iau nu am facut abuz de comenzi, nu tiam facut spam pe prv cum fac alti ca sa nu mai vezi nici o pl nimic si nici nam raspuns la provocarile tale verbale, asa ca insert coin, altadata nu mai intra la jocurile mele fati singur ca doar ai lvl 2 si esti uber pro.
- si eu nu joc teaches ca tine sa minez toata harta sa stau lvl 7 pana in min 50 joc la spart turnuri si ca suport mekasm, arcane, cyclon si alte mizerii daca am avut 2 range pe parte am dat fail si aia e, nu e motiv de demote

lolitzutz
11th October 2011, 12:44 AM
hai nu te mai scoate ca nu tine ... ce-am facut tiam zis "fmm" ? wow ... asta e la oridinea zilei hai frate esti RO ... acu care iti zice fmm gata poc .... eh ce sa zici si tu .... asta e ai avut un joc slab ... macar puteai sati ceri scuze ca nu sti sa joci eroul , cand toata echipa aproape inebunise ... asta e .. si sa sti ca un gem/ward nu face pe tech dacai sti sa-l joci ... Respect !

SoulCry
11th October 2011, 09:17 AM
da nu incerc sa ma scot deloc si poate pt tine "fmm" e la ordinea zilei, eu nu le accept si nu imi cer scz pt nimic ca nu iti datorez tie absolut nimic, si nu ma lua cu "frate" si cacaturi deastea ca nu am mancat din aceasi farfurie, hai sa lasam un moderator sa ia o decizie, ca nu ma cert la infinit cu frustrati ca tine, o zi buna

RaouL
11th October 2011, 11:14 AM
Ii dau dreptate lu' SoulCry.

Stim cu totii ce vrea sa insemne "fmm".

Ce zici lolitzutz, te-ar deranja daca as zice "ofpmig"?

Da' decat sa zic / sa scriu "ofpmig" , mai bine scriu "o fut pe mata in gura". Nu cred ca ti-ar placea !

[saint]
11th October 2011, 01:29 PM
nici vorba de antijoc...am fost in joc...plus ca din punctul meu de vedere techis (soulcry) a jucat de 100 de ori mai bine decat lolitzutz (DOOM). Asa a fost jocu nu mai cauta scuze aiurea lolitzutz

rhaZ
11th October 2011, 04:09 PM
bah lolitzutz sa moara fapta, tu cand ai luat Techies si am pierdut meciu din cauza asta (stiu, stiu m-ai avertizat dinainte sa inceapa jocu ca iei Techies), io nu m-am mai suparat, doar ca nu am mai jucat cu tine meciu urmator. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa va certati asa!... sincer acu... mie imi sunteti simpatici amandoi, de aia va si am la friends, da deja acu o dati in balarii, fara suparare...

LOGiStiK
12th October 2011, 02:08 PM
Cerere respinsa.