PDA

View Full Version : Ban pasten, copaccxcxxc

rhaZ
24th September 2011, 02:34 AM
Nume: PaSteN, copaccxcxxc, [RO]Daryk
Reason: injuraturi neprovocate la adresa mea pe channel, multiacc
Dovada: screens atasate
Altele: check copaccxcxxc+[RO]Daryk pt ca e deja multi-acc, sanctiune de asemenea pedepsibila conform Regulamentului ([RO]Daryk e probabil copaccxcxxc, care e de asemenea un cont nou, merita lvl 0 fara discutie). El cica acu se razbuna pe mine facandu-si mai mult rau singur, bravos ca la magar, amice!:happy2:

P.S. De fapt toate conturile nu au mai mult de cateva zile, ba chiar [RO]Daryk e facut cu dedicatie, pe 24 sept, ca sa ma poate injura de pe inca un acc (copaccxcxxc, [RO]Daryk posibile alt-acc ale lui Ghost8891) :D Penibil.

Nirosinlove
24th September 2011, 03:47 AM
Aceiasi 2, [pro]laskarika si [RO]Daryk. Cred ca si appLyww era cu ei. Daca te uiti la replay atent, se vede ca au mh, pe fata. Nu mai stiu minutele, dar sa te uiti cand vine sven din baza, la inceputul meciului. Si multe altele.
Atasez si un screen.
Si replay'ul.
http://replays.rodotaleague.com/view_replay.php?file=1316828807.w3g

Nu inteleg. Ei o sa'si ia acum lvl 0 la account. Ce ii opreste sa faca alt cont? :huh:

GoodanGeL
24th September 2011, 09:32 AM
[RO]Daryk e d00p
[pro]laskarika, copaccxcxxc e un alt ratat

Conturile au primit lvl 0.
Atat timp cat ei vor continua sa-si faca alte conturi, sa joace cu MH, sa injure lumea, sa faca anti-joc s.a. vor primi iar ban pe ip.

Un sfat: dati-le sd astora ale caror nick-uri vi se par noi, si puteti vedea imediat daca sunt ei.