PDA

View Full Version : Ban

eff3ct
22nd September 2011, 03:11 PM
User: cocii
Motiv: injurii
Min: 45

Salut,

Am rugamintea sa va uitati la min 45 la jucatorul cocii si sa juati masurile necesare. Nu coneaza cum joci, ca esti noob sau pro, conteaza sa fi om, nu tigan sau animal.

Multumesc!

cocii
22nd September 2011, 03:15 PM
Mda recunosc imi cer scuze pt limbaj dar dobitocul m-a scos din sarite efectiv conteaza dak esti pro sau noob ca nu intri sa ne pierzi timpu la cel putin 4 playeri frate.... stiti cum este sa va piarda unu meciu nu am reactionat cum trebuia dar nu am mai rezistat nu i-am zis nimic pana in min 45 dar.. atat a putut o sa incerc pe viitor sa ma controlez Ps: incercati sa numai lasati noobi pe ro...

eff3ct
22nd September 2011, 04:07 PM
Sincer chiar nu ne intereseaza scuzele tale, si dupa cum vad, iar ma jignesti (ma faci dobitoc), ai adus injurii ca la usa cortului, ai ban. Nu mai cersii mila ca pentru toti exista un regulament. si pentru tigani si pentru romani. Capisci ?

SoulCry
22nd September 2011, 04:08 PM
"Mda recunosc imi cer scuze pt limbaj dar dobitocul m-a scos din sarite" asta mia dat maxim :)))))) "imi cer scuze dobitocule"

eff3ct
22nd September 2011, 04:10 PM
Ce poti sa ceri la unu care abia si-a instalat cortul? Pot cere de la admini un ban pentru el, atat! in rest sa auzim numai de bine!

LOGiStiK
22nd September 2011, 08:41 PM
Pune pe parser sau pune linkul de pe ro-dota.

eff3ct
22nd September 2011, 08:57 PM
HUH? detaliaza te rog ce vrei sa zici?! E greu sa vezi desre ce e vorba? Fi mai explicit, te rog! Eu cred ca este clar ce s-a intamplat.. Iti place sa tragi de timp?

BegForMercy
22nd September 2011, 11:55 PM
3 zile ban.
Logistik se referea ca ne este mult mai usor sa verificam chatlog atata timp cat ne dai replay dp www.ro-dota.com sau de pe un parser... W/E
Topic closed.