PDA

View Full Version : Ban oiuywtrebfghz

rhaZ
18th September 2011, 03:32 AM
Nume: oiuywtrebfghz
Reason: injuraturi fara motiv (asta e bipolar?)
Dovezi: se vede pe screen, chiar pe RO Channel
Altele: Adica eu eram cu frate-meu la Urgente cu o problema de sanatate, iar el imi tragea puli si morti la adresa mea si a familiei mele. Apai ce plm e asta? Cer MAXIMUM de sanctiune impotriva acestui (cel mai probabil) multi-acc, adica ban permanent de pe Canal si de pe botii RO. Acuma nu zic, toata lumea e libera sa isi exprime opinia, chiar sa se bucure de raul altuia, dar nici chiar in halul asta! Asa ceva e inadmisibil, chiar si pe eurobattle! Vii cu cont de 2 zile si te apuci sa bagi si sa scoti in cine apuci? Da-o dracului de treaba! :banned!:

Cu stima,
rhaZ

L.E.S.
18th September 2011, 12:03 PM
o sa primeasca 3 zile... acuma faptul ca te-a durut pe tine mai mult ca te-a prins intr-un moment trist, din pacate nu e simtit de moderatori deci nu va primi ban permanent, desi cei care injura sau jignesc cu scopul de a jigni cu adevarat ar trebui banati mai serios... dupa ce vine un puradeu din asta sa-ti dea lectii cat de frumos stie vorbi, iti piere cheful de joc, apoi pierzi si tot tu esti prost... dapoi... asta e viata =)) .. oricum sper ca te-am lamurit.

rhaZ
18th September 2011, 01:02 PM
da, recunosc ca a fost facut "la cald" postu', eram catranit, dar alea 3 zile cred ca si le merita totusi (mai ales ca s-ar putea sa fie de fapt un putzoi cu multi-acc: e facut d-abia de pe 15 septembrie 2011 accountu)

LOGiStiK
18th September 2011, 02:47 PM
Ban 3 zile + restul conturilor lvl 0.