PDA

View Full Version : Cerere ban Hiper6

iulianm16
19th June 2011, 09:55 PM
~ Numele jucatorului .
Hiper6
~ Motivul pentru care este acuzat .
injuratura
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
-lobby
~ Dovezi : Replay ( care sa fie uploadat aici pe forum, iar daca nu puteti uploada aici folositi acest -> LINK sau LINK2 ) + ScreenShot (puteti uploada SS-ul pe ImagesHack).
http://imageshack.us/photo/my-images/683/wc3scrnshot061911222953.jpg/

~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .
Eram in joc eu si 2 prieteni.Am cerut slot ,in caz ca nu ne dadea sa iesim, iar el a inceput sa ma injure.Nu postam daca individul nu era host, insa consider ca deja sunt prea multi care nu merita acel lvl 2 pe chanel ro.

Hiper
19th June 2011, 11:01 PM
crezi ca se da ban / demote / warn pt toate ktt-urile voastre ? prea multi lvl 2 ? la ce te-a astepti sa imi dea demote ca ti-am zis '' iesi mm '' si in lobby .
Nu ma faceti posturi pt toate kkt-urile ca daca sar lua ban pt injuraturi mai multe de juma din useri ar fi banati :)) postul tau intra in categoria spam !
:))))) primul tau post ? ai facut acc pt forum doar pt asta ? tot e cv !

iulianm16
19th June 2011, 11:37 PM
1.Strict interzise oricare din acestea sau orice fel de comportament necivilizat in jocuri, lobby, pe /w sau pe canal. In cazul in care sunteti injurati / insultati puteti da !mute (daca sunteti ownerul jocului) sau sa-i cereti ownerului sa dea !mute.(nu scrie nimic de injuraturi repetate)
2.Nu stiu ce zici tu de sfarsitu jocului ca erau 4 sloturi libere cand am intrat urmat imediat de 2 prieteni si inca un jucator.
3.Daca tu nu ii suporti pe cei care cer slot(nu "slotari" ca suna ca dracu) putea sa zici pur si simplu nu, si ieseam din joc , nu sa sari tu de cur in sus si sa fiu injurat de unu de-o seama cu fi-miu.
4.Scopul acestui post este de te face sa te gandesti de doua ori inainte sa reactionezi.Ca nu ma incalzeste cu nimic daca stai 3 zile pe bara si apoi faci la fel.
5.Invata sa scri si in romana
6.Sa sti tinere ca toti injuram pe unu care nu stie sa joace, pe unu care ti-a furat un kil, pe unu care vine direct pe tine la farm.etc...Dar nu pe unu care te intreaba de slot,si are intentia daca nu ii dai sa te lase sa iti vezi linistit de joc.
7.Astept decizia unui admin.O seara placuta.

[Sunder]
20th June 2011, 11:43 AM
Nu iti fa sperante de ban , aici mai mult de jumatate din injuraturi sunt considerate "prietenesti" chit ca ala tio zice ca la usa cortului.

mapY^
20th June 2011, 01:14 PM
hai sugi carasu :* ^

Hiper
20th June 2011, 02:25 PM
plm nu trebuia sa te injur :( aveam cv nervi aseara dar orcum nu im ifac probleme ca nu imi face nici un admin nimik pt 2 litere... asa ca tot degeaba...

iulianm16
20th June 2011, 06:30 PM
Dupa cum am scris si mai sus, chiar nu ma intereseaza daca iei ban sau nu, important e sa fi inteles ceva.

Hiper
20th June 2011, 10:23 PM
lol nu mai inchid odata topicul ?:)

LOGiStiK
21st June 2011, 08:29 AM
Nu se da ban pentru asa ceva oricum.