PDA

View Full Version : ban xD.][.mnK.s xD.][.Maniakul limbaj/injurii

pumeala
11th June 2011, 11:45 PM
~ Numele jucatorului .
xD.][.mnK.s xD.][.Maniakul
~ Motivul pentru care este acuzat .
limbaj/injurii
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
de prin min 28 cand au cedat nervos (au inceput sa dea vina pe mine si mystic - ca ei 3 erau stack - asa cum fac toti noobii cand pierd si nu`nteleg de ce)
~ Dovezi :
28:44) xD.][.Maniakul: iesi in morti mati
(28:46) xD.][.mnK.s: clar
(28:46) xD.][.Maniakul: de yurnero nub
(28:52) NoRespect: n ue roman
(28:54) xD.][.mnK.s: STOP FARMING
(28:56) xD.][.mnK.s: U IDIOT

(35:22) xD.][.Maniakul: mda
(35:25) xD.][.Maniakul: hf
(36:16) xD.][.Maniakul: va ia mortii vostri
(36:17) xD.][.Maniakul: gem
(36:17) xD.][.Maniakul: iar
(36:19) xD.][.Maniakul: doamne
(36:21) xD.][.Maniakul: intru la rpiv
(36:22) xD.][.Maniakul: sa joc
(36:25) xD.][.Maniakul: cu jegosi dastia
(36:26) xD.][.Maniakul: gen mistit
(36:31) xD.][.Maniakul: zeu dupa ss
(36:35) xD.][.Maniakul: zise venge
(36:48) th3c: de ce nu ramaneti voi la pub`uri nu`nteleg
(36:50) th3c: da`n fine
(36:52) xD.][.Maniakul: tu ce morti tai
(36:53) xD.][.Maniakul: te vezi ma
(36:55) xD.][.Maniakul: mancatear canceru
(36:56) NoRespect: ca sa t stresam
(36:56) NoRespect: pe tine
(36:56) xD.][.Maniakul: ca esti nub rau
(37:02) xD.][.Maniakul: da p bune
(37:02) th3c: k
(37:03) xD.][.Maniakul: ca nu sti nimic
(37:11) xD.][.mnK.s: clar
(37:12) AncientPriest: HAHAHHAHAHAHHA
(37:13) xD.][.mnK.s: venge suge pula
(37:14) xD.][.mnK.s: la greu
(37:15) Basix: ?
(37:18) xD.][.mnK.s: ce drq razi ca retardu

(38:11) xD.][.Maniakul: ba
(38:12) xD.][.Maniakul: dc
(38:13) xD.][.Maniakul: te bagi in seama
(38:14) xD.][.mnK.s: mai bune decat cn ma fmm?
(38:15) xD.][.Maniakul: m,a cacatule
(38:16) xD.][.Maniakul: amaratule
(38:20) AncientPriest: omu a facut kill da
(38:22) AncientPriest: are clock
(38:26) AncientPriest: Dar a luat 5 creepi
(38:29) xD.][.Maniakul: tu ca suport fugi ca pripasu bagamias pulan coliva matii

si mai sunt....dar crek am demonstrat ce era de demonstrat

http://www.raoul.nuzoka.com/dota/view_replay.php?file=1307828095.w3g
~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .
chiar ar trebui sa ramana la pub`uri....

thenootz
12th June 2011, 06:28 AM
stii care e problema ? omu injura pe buna dreptate. ( nu discutam de mnks care e prost si atat, pt ca nu stie sa taca atunci cand trebuie ) . maniaku zice bine ce zice , si cu siguranta nu sunt singurul care a fost in situatia lui sa prinzi un meci in care nu misca nimeni nimic si iti sare pateu ca te chinui sa faci ceva din jocu ala. Culmea !!!!! colac peste pupaza se trezesc jucatori d'alde ( th3c spre ex ) sa dea si ei cu gura asa ca sa isi mai aeriseasca plombele, care, evident habar nu au ce zic sau mai rau , nu sunt in masura sa comenteze. voi sunteti atat de prosti , si da o zic cu tarie, " prosti de prosti" incat nu observati esentialu pe aici pe forum. de cate ori ati vazut voi pe masakary cerand ban ? cuiva !?! oricui ??! sau battlegear sau hyp sau pularai din carnatul de jucatori pro de pe ro ( dar jucatori, nu basini ) , a ?! cati ?! stati ca pitipoancele alea de duzina si asteptati sa sara unu cu un limbaj mai colorat ca gata, PAC TE-AM ARS ! FORUM POST BAN! patetic. rusine ba, rusine ! valabil pt toti cei care se simt si practica sportul asta medieval.

ps : dau o bere lu ala care sare primu sa imi dea report pt limbaj "neadecvat" pe forum.

the nuts.cracker.

pumeala
12th June 2011, 10:07 AM
1) si mnks si maniakul = cel mult jucatori mediocrii de dota (pro pub`uri sunt sigur....dar cu chall`u n`au nici o treaba)
2) accept oricand o provocare din partea acestor "jucatori" (1v1, pt skill sau 5v5 - cu toate ca nu am clan si as aduce jucatori random de pe bnet)
3) u cine plm mai esti? :) ca nu te`am vazut niciodata in nici un joc....te bagi si u in seama ..........

Ancient Priest
12th June 2011, 12:34 PM
stii care e problema ? omu injura pe buna dreptate. ( nu discutam de mnks care e prost si atat, pt ca nu stie sa taca atunci cand trebuie ) . maniaku zice bine ce zice , si cu siguranta nu sunt singurul care a fost in situatia lui sa prinzi un meci in care nu misca nimeni nimic si iti sare pateu ca te chinui sa faci ceva din jocu ala. Culmea !!!!! colac peste pupaza se trezesc jucatori d'alde ( th3c spre ex ) sa dea si ei cu gura asa ca sa isi mai aeriseasca plombele, care, evident habar nu au ce zic sau mai rau , nu sunt in masura sa comenteze. voi sunteti atat de prosti , si da o zic cu tarie, " prosti de prosti" incat nu observati esentialu pe aici pe forum. de cate ori ati vazut voi pe masakary cerand ban ? cuiva !?! oricui ??! sau battlegear sau hyp sau pularai din carnatul de jucatori pro de pe ro ( dar jucatori, nu basini ) , a ?! cati ?! stati ca pitipoancele alea de duzina si asteptati sa sara unu cu un limbaj mai colorat ca gata, PAC TE-AM ARS ! FORUM POST BAN! patetic. rusine ba, rusine ! valabil pt toti cei care se simt si practica sportul asta medieval.

ps : dau o bere lu ala care sare primu sa imi dea report pt limbaj "neadecvat" pe forum.

the nuts.cracker.

Off: cel mai bun post pe care l-am vazut pe forumul asta din 2002 pana azi. (in-afara de ale mele OFC) =)))
On: cu toate astea nu poti exclude faptul ca are limbaj colorat si-si merita soarta.

PS: vedem cand e liber si bombo sa iesim cu totii

mapY^
12th June 2011, 04:33 PM
... Ma duc dupa ES ... WATCH THIS ...
MAICA MATII MAPY !!!
:D

Ancient Priest
12th June 2011, 05:49 PM
=))

gonna be a movie star

RaouL
12th June 2011, 06:37 PM