PDA

View Full Version : Ban request endosu.dt

SunAndMoon
29th May 2011, 04:15 PM
~ Numele jucatorului .
endosu.dt
~ Motivul pentru care este acuzat .
leaver. A scos cablu dupa ce am facut al doilea kill consecutiv pe el
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
am facut fb pe el dupa care cand s-a intors pe lane l-am omorat iar. minutul 4-5
~ Dovezi :
http://www.adotaparser.com/dota-replay/95419

De asemenea mai precizez cateva chestii. Hostul probabil era prieten cu el, a refuzat sa dea ban. Merita si el ceva.
Mai precizez ca endosu este lvl 2.

http://eurobattle.net/showthread.php?t=138811

A mintit ca ultimul ordinar cand a facut cerere de lvl 2. Cer REMOVE lvl 2. Minte ca sa il obtina ca pe urma sa joace slab si sa iasa.

O zi frumoasa. Numa bine.

Masakary
29th May 2011, 04:51 PM
E posibil sa fi avut nervi si jocul acela sa fi fost ultima picatura. Nu ii sta in fire sa iasa din jocuri, de obicei joaca pana la capat, indiferent daca ii convine sau nu.

In opinia mea el merita un warn, nu un demote si cu atat mai putin un ban, avand in vedere ca e la prima abatere.

T-Pain
29th May 2011, 05:38 PM
el nu iese niciodata din jocuri si nu face plug , joc destul de des cu el pe skype si il cunosc destul de bine , nu il mai caracteriza tu daca habar nu ai cum este endosu.DT , merita decat un warn pt Leave , demote nu. Nu imi spune ca tu nu ai iesit niciodata cand te-ai enervat

thenootz
29th May 2011, 06:48 PM
cel mult warn . demote nu isi are rostul. cu toate astea si warnul ar fi mult , eventual o mustrare :) e genul mai irascibil, dar nu anti-gamer si nicidecum quiter.

offtopic : ps : am si io vreo 3 threaduri deschise cu reclamatii lasate in pom, repet , nimeresc ,cum mentionam si acolo , "protejati ai partidului " ?! de-aia nu se iau masuri ?! am observat ca cRookie a trebuit sa isi bage madularul in voi ca sa ii dati un ban. totusi ?!

the nuts. cracker.

EdelWeiss
29th May 2011, 07:04 PM
Datiiiii Ban ! :X:X:X

Ati innebunit , omu asta e unul din cei mai de treaba om de pe ro !

Warn

thenootz
29th May 2011, 07:39 PM
Ati innebunit , omu asta e unul din cei mai de treaba om de pe ro !

sa nu exageram.

.cass.
29th May 2011, 10:17 PM
nu are rost sa ii dati ban...si eu il cunosc destul de bine...chiar nu e genu sa iasa din jocuri...acum poate a fost un accident

warn cel mult zic eu ... ganditi-va k e un player ce nu are antecedente ...

SunAndMoon
29th May 2011, 11:47 PM
Vad ca are multi sustinatori, faceti cum credeti de cuvinta. E prima data cand joc cu el, a jucat foarte slab si a scos cablul. Pana la proba contrarie pentru mine e un simplu leaver si da, am dreptul sa il caracterizez chiar daca nu il cunosc. Faptele vorbesc. Eu cand il caracterizez il fac doar noob leaver, nu zic despre el ca ii om rau sau altceva. Si pentru cel care m-a intrebat daca nu am iesit niciodata de nervi: nu, nu am iesit. Am dat cu pumnu in masa, am fumat o tigara, am injurat. Ii mai bine decat sa le stric celorlalti 9 oameni jocul.

Noapte buna.

thenootz
30th May 2011, 12:48 AM
Vad ca are multi sustinatori, faceti cum credeti de cuvinta. E prima data cand joc cu el, a jucat foarte slab si a scos cablul. Pana la proba contrarie pentru mine e un simplu leaver si da, am dreptul sa il caracterizez chiar daca nu il cunosc. Faptele vorbesc. Eu cand il caracterizez il fac doar noob leaver, nu zic despre el ca ii om rau sau altceva. Si pentru cel care m-a intrebat daca nu am iesit niciodata de nervi: nu, nu am iesit. Am dat cu pumnu in masa, am fumat o tigara, am injurat. Ii mai bine decat sa le stric celorlalti 9 oameni jocul.

Noapte buna.

1. nu, tu concret nu ai niciun drept asupra lui :) ai dreptul sa crezi ce vrei despre cine vrei , aia e cu totu alta mancare de peste.
2. nu are "fani". mie personal imi este antipatic endosu , si ma feresc de el in meciuri . am postat insa pt ca e imposibil adminilor sa stie 20.000 de jucatori si astfel ii poti influenta oarecum in decizii.
3. si ce daca a iesit ? si ce daca tu nu iesi , ci bati cu pumnu in masa sau injuri ? efectu e acelasi :) tot un meci futut este in cele din urma. as zice chiar mai bine sa iesi si sa iti menajezi corasonu decat sa stai sa iti faci sange rau intr-un meci stupid.

noapte buna si tie :) si vezi cum faci sa iei personal ce ti-am scris :).

LOGiStiK
30th May 2011, 10:52 AM
Whatever, mi-a povestit si mie ca a fost un accident.
Warned.