PDA

View Full Version : Demote ifound.wrath

BoyKa
28th May 2011, 11:31 PM
Realizez ca e un jucator foarte bun,dar nu cred ca e corect sa imi dea !abort (fiind a 2-a oara),doar pentru ca au ei team, dupa ce facusem joc,se daduse abort pentru rmk.http://imageshack.us/photo/my-images/651/ifound.png/
Da ma mapy,am dat sign dar bineinteles ca toti aveau teams.Si chestia cu capitanul mai competent las-o ca nu de asta a dat !abort,a dat doar ca sa joace teamul lui.App,daca dai un !info o sa vezi ca am mai multe win decat lose deci dispare teoria ta.

mapY^
28th May 2011, 11:35 PM
Are lvl 3 pentru a avea posibilitatea sa dea un challenge, tocmai ptr faptu ca are lvl 3 + un stack competent cu care vrea sa dea un meci DECENT, ti'a dat abort, puteai sa dai sign obs sau sa joci la cealalta echipa (desii poate nu faceai fatza) ... Pentru asta zic eu ca'i LVL 3 , sa permita capitanilor experimentati sa se joace, inaintea unui capitan cu LVL 2, care probabil se incurca in picks ... parerea mea :D

demon-storm
28th May 2011, 11:36 PM
Are lvl 3 pentru a avea posibilitatea sa dea un challenge, tocmai ptr faptu ca are lvl 3 + un stack competent cu care vrea sa dea un meci DECENT, ti'a dat abort, puteai sa dai sign obs sau sa joci la cealalta echipa (desii poate nu faceai fatza) ... Pentru asta zic eu ca'i LVL 3 , sa permita capitanilor experimentati sa se joace, inaintea unui capitan cu LVL 2, care probabil se incurca in picks ... parerea mea :D

fail?

mapY^
28th May 2011, 11:51 PM
Not, eu cand aveam lvl 3 dadeam abort daca era sa fie unor capitani de lvl 2, pentru ca stiu ca pot oferii un joc mai bun dpdv calitativ decat ei, din postura de capitan ... :) de aici si raspunsu de mai sus

DRG-
29th May 2011, 07:20 AM
Nu inteleg dc ar trebui sa primeasca demote pt asta :)

RaouL
29th May 2011, 12:20 PM
Asta nu e motiv pentru demote.
:tclosed: