PDA

View Full Version : Molba

PROTOZZ
9th May 2011, 09:42 PM
Danas sam igrao 2 gejma na Balkanu i cenim ga da ću teško da ubedim sebe da zaigram ponovo tamo. Razlog mog nezadovoljstva je proistekao iz masovnog dolaska nubova na Balkan koji kvare priv gejmove. U redu je, znam ja da je balkan ustvari pab liga, ali pre nije bilo ovakvih problema što se tiče skila, 95% igrača je bilo normalno. U redu, neko je nub, sluša te i uglavnom ne zasere gejm, ali ovi novopečeni Balkanci su tako bezobrazni da neće ni da slušaju kapitena kada IM TRAŽI ŠER ZA KOKOŠKU! Kao što svi znate, DotA je timska igra u kojoj jedan igrač zavisi od drugog, tako da ako 3 nuba fejluju, i ova dvojica koji su dobri igrači će pored njih ispasti isti, što se meni danas desilo 2 puta. Tako da, moj zahtev bi bio ako bi mogao neki skil da se odredi kako bi gejmovi postali relativno normalni, kao što je nekada bilo. Imam i svedoke(Ars i još par tardova... haha) i riplejeve, pa da čujem vaše odgovore. Pozvoz.

PROTOZZ
9th May 2011, 10:36 PM
Ne postoji ban sistem vezan za skil, tako da bih džaba riportovao.

noel
9th May 2011, 11:21 PM
9. Ne može se banovati neko ako je nub, jer ovo je javni kanal, i nema skil zahteva.

moj savet preskoci game sa manje poznatim ljudima, upravo da nebi dosao u ovakvu situaciju. drugacije vam ne mogu help.

Majestic.
9th May 2011, 11:46 PM
Noel, ne slusanje kapitena je isto sto i intentional game ruin i to bi trebalo da bude bannable.

PROTOZZ
10th May 2011, 12:28 AM
Da. Napisao sam, u redu ako je neko nub, naučiće, i još ako sluša neće biti problema... Ali ova bahatost i nubizam u isto vreme dovodi do nezadovoljstva svih normalnih igrača.

noel
10th May 2011, 12:28 AM
ko kaze da nije banable?

11. Neposlusnost kapitena takodje se kaznjava banom, od 3 dana.

-KaMiKaZa-
10th May 2011, 12:32 AM
kako mrzim kad se pokvari PD ... svi retardi idu na balkan tada ...

ps. what born said +1

PROTOZZ
10th May 2011, 12:33 AM
A jebeno bi mogli da odredite neki nivo skila koji je potreban za PRIV gejmove.

[Djole]
10th May 2011, 12:44 AM
+1
juce lik nije hteo da share chick u mom timu "da mu nediramo heroja", i posle 1 smrti(igrao wd naravno da ce da umre koji put u game) ode wood i farma kripove sa cask. dzaba ja spominjao njemu drage ljude on covek mora da isfarma boots lotar aga itd.

Edit: sad vidim da je banovan jer ga Ars prijavio za istu stvar.

Pyro
10th May 2011, 02:44 AM
nekome to sto je banned na balkanu ne predstavlja nista
nekome to sto idiot unisti game predstavlja svasta
tako da jedino resenje je izbegavanje nepoznatih i to je to

Deadly_burek
10th May 2011, 07:57 AM
ovo sta je kami reko.....pricekajte da se vrati pd.....kad god dodete 40+ u channelu....90% njih ni neznate ali jbg

CroNichaR
10th May 2011, 10:00 AM
;1307556']dzaba ja spominjao njemu drage ljude on covek mora da isfarma boots lotar aga itd.

:happy2::happy2::happy2:
placeeeeeeeem looooooool :D :D :D :D :D

radi isto sto i ja cekaj svoj stack ili poznate ljude ;)

p.s. greska je sto ljudi ovim novim balkancima govore da se game moze igrati jedino ako kuca !sign umjesto da im kaze da i !pub !priv rade

[32ReD]Fau_1
10th May 2011, 03:14 PM
Bio sam capt u nekom game-u sa TRI nepoznata i Bragvom. Jednom od "tih nepoznatih" sam pick tide-a. Lik do 40 min nije imao pt, cak ni obican boots. Kad sam mu rekao da pazari pt da to nije skupoca;on me je pitao a sta je pt? To kao first. A kao drugo,kad je mass fajt -) mi se fight 4v5 jer je on na nekom "total" nebitnom mestu i farma bog te pita sta! ! ! Srecom, ja sam taj game win svojim iskustvom i mass pro-OM...xD
Slazem se sa Pyrom :)

tako da jedino resenje je izbegavanje nepoznatih i to je to.

[32ReD]Fau_1
10th May 2011, 03:17 PM
Hahahaha muerto, TRUDIM SE! ! ! Morao sam delete poruku jer sam imao dve gramaticke greske...xD
A kako kaze Sergej T. u crnom gruji -) "Bitno je da su slova lepa". xD

mrniceguy
10th May 2011, 08:41 PM
protoske, kamikazoni ti je odgovorio u cemu je problem, jednostavno sada ima dosta ljudi tu na balkanu.

ja sam za ideju da se jedino lvl2 i lvl3 igraci mogu sign za cm igru a da svi ostali igraju pub. eh sada ja znam da ima dosta dobrih igraca koji imaju lvl 1 ali trenutno sam radije za ovu opciju da noel pyro ili ja dajemo lvl2 igracima koje znamo da su ok, i naravno da dajemo lvl2 igracima za koje drugi igrac koji vec ima lvl2 ili lvl3 garantuje.

Ne znam meni je ta ideja ok. (ne znam jedino koliko je to komplikovano stefosu da kodira)

PROTOZZ
10th May 2011, 09:14 PM
Pa ja se slаžem, sviđa mi se ideja... Sve je bolje od trenutnog stanja...

noel
10th May 2011, 09:25 PM
onda bi najbolje bilo da se napravi balkan priv liga kao sto brazilci imaju, ali imo to bi posle nekog vremena bio fail..

PROTOZZ
10th May 2011, 09:29 PM
Zašto misliš? Koja priv liga postoji osim ss-a na ikspamu? Dosta ljudi bi to igralo, verujem! Pokušaj Noele, vredi pokušati.

mrniceguy
10th May 2011, 09:30 PM
znam noele, ali evo kao sto vidis takva je situacija sada, pokusavamo da nadjemo trenutno rjesenje, btw pd ce se vjerovatno vratiti do nedjelje (nadam se) tako da ovaj problem nece postojat, mada bih ja iskreno najvise voljeo da taj problem ostane i kad se pd.eu vrati.

uglavnom ajde da nadjemo neko rjesenje ako se moze naci.

kingW3
11th May 2011, 01:45 PM
mozda bi mogla da se napravi komanda sign pub i sign priv
sign priv je za cm i cd a sign pub je za sve ostale modove

.DeitY.
11th May 2011, 06:14 PM
ma opet vouch access da se trazi i to ti je.

Pyro
11th May 2011, 08:38 PM
mislim da je najbolje da pricekamo par dana da se vrati pd (ako se vec nije vratila,nisam proveravao) pa da onda tražimo rešenje ...

Keka
11th May 2011, 08:47 PM
Zašto misliš? Koja priv liga postoji osim ss-a na ikspamu? Dosta ljudi bi to igralo, verujem! Pokušaj Noele, vredi pokušati.

edl sto je nekad bio ? pa je i on propao ?

Deadly_burek
11th May 2011, 10:59 PM
cujem price da ce se edl vratit ali mislim da je to trenutno nemoguce izvesti.....crkle bi garant sve country lige ili bar vecina..... http://eurobattle.net/showthread.php?t=140298&page=3 evo ti jean takav lol thread

.DeitY.
11th May 2011, 11:05 PM
to su ti samo power seekeri ko sto je rekao majestic,ako onaj acasrb obnovi edl ban me sa bneta...

Pricalo se nesto da se ponovo otvori,ali ne bi to valjalo.

Jednostavno vouch access i kraj..

mrniceguy
11th May 2011, 11:35 PM
i ako ga uopste unlockuju sa xpam (mislim acusrb).

Majestic.
12th May 2011, 02:38 AM
I da ga unlockuju, nece imati nista sa edl niti bilo cim drugim.

kingW3
12th May 2011, 08:53 AM
ja u tome i nisam hteo da ucestvujem znao sam da cete odma deny al bilo mi glupo da nista ne napisem kad me je aca spomenuo

Vex
12th May 2011, 11:47 PM
ma opet vouch access da se trazi i to ti je.

lol ? pa da mi mrniceguy dodje i da mi kaze !denay ahahahaha

ja u opste ne znam sta radi taj covek ovde priv liga za njega boooooooooozeeee ljudi ! :ph34r:

i dalje mislim da balkan smece treba zatvoriti i pusti turke da zauzmu xpam !

:comp:

</3

p.s nemoj te da mi obrisete sada post zato sto je ovo odgovor na ovaj Thread !

noel
12th May 2011, 11:52 PM
ako smatras da je smece, sto dolazis da igras?

Vex
12th May 2011, 11:54 PM
ako smatras da je smece, sto dolazis da igras?

zato sto volim da kopam po smetlistu !

ne igram vise xpam ! ima vec 10 dana

[BMS]Slardar
13th May 2011, 12:46 AM
cak je i yamateh skontao da je bolje ziveti nego igrati dotu xD
a vi se i dalje raspadate na xpamu za pisljive ikonice :P

VanGogh
13th May 2011, 01:43 AM
Veljo, samo kada bi znao koliko mi ti skaces na zivac, ne bih mi poverovao. Iskreno, nemam nikakvo posebno misljenje o tebi, ali ipak mislim da si jedno obicno razmazeno deriste koje ne zna za svoje ja. Seres ovde i pises raznolike gluposti i lupetas kao osnovac od tlinaest godina.
Fuck off odavde forum spameru, nikoga ne zanima tvoje misljenje niti ga iko smatra pametnim.

Majestic.
13th May 2011, 02:09 AM
special tnx to my fans:
protoss, muerto, keka, Zus, deity, pyro, mrniceguy, kamikaza, majestic, cronichar, noel, vangogh, ilija, plavsha, krsta, dine, mladenus, kassel, rayallen

zasto sam ja na ovoj listi? xD I special tnx za sta? Sto si se retire? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Au davide koji si komedijas ffs :D Ozb si me nasmej'o ^^

@vg nek si mu rekao

Vex
13th May 2011, 02:12 AM
Veljo, samo kada bi znao koliko mi ti skaces na zivac, ne bih mi poverovao. Iskreno, nemam nikakvo posebno misljenje o tebi, ali ipak mislim da si jedno obicno razmazeno deriste koje ne zna za svoje ja. Seres ovde i pises raznolike gluposti i lupetas kao osnovac od tlinaest godina.
Fuck off odavde forum spameru, nikoga ne zanima tvoje misljenje niti ga iko smatra pametnim.

dobra ti ta picka na avataru sa tobom :unsure:

za BALKAN !

Pyro
13th May 2011, 02:41 AM
davide učenik/fan te je odavno prešišao,mnogo si se zajeb'o,i zato ćeš dobiti jednu klepmu. 1) jer lupetaš 2) jer nisi došao danas na žurku
:D

Deadly_burek
13th May 2011, 07:49 AM
iskreno, sta ce mng raditi ako ce ovo postat priv channel? nezelim uzet neko stajaliste covjeka koji igra cesto ili koji igra ozbiljno, ali stvarno sta se moze postici s 3 covjeka, i jos jedan nije sposoban vodit

[BMS]Slardar
13th May 2011, 01:42 PM
zasto sam ja na ovoj listi? xD I special tnx za sta? Sto si se retire? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Au davide koji si komedijas ffs :D Ozb si me nasmej'o ^^

@vg nek si mu rekao

pa hvala vam sto ste moji fanovi xD <333
~iskreno smorio sam se juce pa reko malo da vas nasmejem :D nedostaje mi stara zajebancija xd

davide učenik/fan te je odavno prešišao,mnogo si se zajeb'o,i zato ćeš dobiti jednu klepmu. 1) jer lupetaš 2) jer nisi došao danas na žurku

bio sam umoran jako, zaspao sam u 4 a ustao oko 8-9 a onda nisam bio ni za kurac kakva zurka xD

mILOSbRE
13th May 2011, 02:07 PM
SLardar;1309605']cak je i yamateh skontao da je bolje ziveti nego igrati dotu xD
a vi se i dalje raspadate na xpamu za pisljive ikonice :P

Svidja mi se kako razmisljas xD

CroNichaR
13th May 2011, 09:40 PM
hahahahahahahahahaha kako sam i ja zavrsio na toj listi?? xD
al ajd kad sam vec u sigu onda cu bit tvoj fan ^^

[BMS]Slardar
13th May 2011, 09:59 PM
hahahahahahahahahaha kako sam i ja zavrsio na toj listi?? xD
al ajd kad sam vec u sigu onda cu bit tvoj fan ^^
nemoj da se stidis svi znamo da si moj fan :P

n00bk1ll3r
13th May 2011, 11:35 PM
davide volim i ja tebe, btw vjerujem da 50% ljudi igra ovdje ( mislim opcenito xpam ) zato sto mu frend ili frendovi igraju isto tu pa nezeli otic zbog njih, rgc pubs sa turcinima su bolji od balkana realno

Bot^Fanat1k
20th May 2011, 11:54 AM
Fino ljepo sacekas normalan pool i signujes se..

Quon√
4th June 2011, 12:54 AM
Xpamu treba jedna priv mid skill liga kao sto je bio EDL, da nemaju pristup svakojaki majmuni i dečurlija, koji ne znaju da se ponaša dok igraju.

Ovo što kaže Zeus, u nekim momentima je stvarno gore nego RGC pub. Oni Turci kad igraju bar ćute i ne misle da su najpametniji kao Balkanci.

mrniceguy
4th June 2011, 02:03 AM
moj savet preskoci game sa manje poznatim ljudima, upravo da nebi dosao u ovakvu situaciju. drugacije vam ne mogu help.

:tclosed: