PDA

View Full Version : Ban outstanding

[MooN]Pain
26th April 2011, 03:48 PM
Motiv: flame. Ma injura pentru ca pun pauza cand am pe cineva afk in team.
Dovada:
http://img829.imageshack.us/img829/5613/gatumatii.png (http://img829.imageshack.us/i/gatumatii.png/)

Nu inteleg de cand isi permit toti mucosii sa vorbeasca asa?

pumeala
26th April 2011, 04:02 PM
inainte sa fie banat outstanding (pe buna dreptate) ar trebui vazut replay`ul ca nu e mare si vazut ca primul care a injurat a fost sir.pain. asta daca se tine cu adevarat cont de reguli...daca nu....w/e si`asa nu avem unde in alta parte sa jucam

Pain;1298503']Motiv: flame. Ma injura pentru ca pun pauza cand am pe cineva afk in team.
Dovada:
http://img829.imageshack.us/img829/5613/gatumatii.png (http://img829.imageshack.us/i/gatumatii.png/)

Nu inteleg de cand isi permit toti mucosii sa vorbeasca asa?

[MooN]Pain
26th April 2011, 04:06 PM
Intradevar, l-am facut ratat si cretin:
RATAT, -Ă adj. 1. care a dat greș; nereușit, neizbutit. 2. (despre oameni) care nu a izbutit să se afirme.
Cretin - Persoană lipsită de inteligenţă; nătărău; nătâng; neghiob; nerod; tâmp; tont; năuc; prost.

Daca tu in capu ala sec al tau poti sa compari ratat / cretin ( cuvinte pe care i le-am adresat deoarece continua sa scoata pauza chiar daca joker a spus SA LASE PAUZA ) cu ce mi-a spus el atunci si tu esti la fel ca si el, un cretin.

pumeala
26th April 2011, 04:08 PM
mm = maria magdalena
spart = neintreg

daca u crezi ca poti sa le interpretezi cum vrei inseamna ca esti un idiot (persoana cu multe idei). nu incerca sa faci pe inteligentul ca nu`ti sta bine

Pain;1298511']Intradevar, l-am facut ratat si cretin:
RATAT, -Ă adj. 1. care a dat greș; nereușit, neizbutit. 2. (despre oameni) care nu a izbutit să se afirme.
Cretin - Persoană lipsită de inteligenţă; nătărău; nătâng; neghiob; nerod; tâmp; tont; năuc; prost.

Daca tu in capu ala sec al tau poti sa compari ratat / cretin ( cuvinte pe care i le-am adresat deoarece continua sa scoata pauza chiar daca joker a spus SA LASE PAUZA ) cu ce mi-a spus el atunci si tu esti la fel ca si el, un cretin.

[MooN]Pain
26th April 2011, 04:11 PM
Bai analfabetule, alea sunt definitii din DEX stii ce e ala dex?
dex = Dicţionar explicativ român.

pumeala
26th April 2011, 04:15 PM
:))))) si aici esti la ora de romana sau pe un server de dota? si nu`nteleg cu ce sunt eu analfabet (btw cred ca`ncepi sa`ti dai arama pe fata cand cineva iti arata cat de putina dreptate ai) ca ti`am raspuns cu aceeasi moneda (definitia de DEX - se scrie cu majuscule ca este o abreviere "cultule" - este o un mod de a privi lucrurile daca vrei sa faci pe inteligentul, dar in cazul de fata nu se aplica deoarece u ai folosit cuvintele respective cu intentia de a jigni/insulta).
repet nu mai face pe inteligentul ca nu`ti sta bine (sau pe intelesul tau: NU MAI SCRIE NIMIC CA TE FACI DE RUSINE).

Have fun

Pain;1298519']Bai analfabetule, alea sunt definitii din DEX stii ce e ala dex?
dex = Dicţionar explicativ român.

[MooN]Pain
26th April 2011, 04:43 PM
Mai berbecule, cretin / ratat inseamna exact ce am scris mai sus, nu altceva, ce nu poti sa intelegi? Dar normal cum orice dobitoc are in gura cretin si ratat si le spune tot timpu crezand ca cine stie ce insulta "i-a tras" celuilalt nu inseamna ca aceste 2 cuvinte inseamna altceva.

Astept sa vina un admin cu o decizie,

Numai bine.

pumeala
26th April 2011, 04:48 PM
ok bai cacat imputit (nu e insulta, si da este pleonasm imi cer scuze pentru acest lucru), daca u zici ca ai folosit acele cuvinte cu scopul....stai ca n`ai zis cu ce scop...ai zis doar ce inseamna (de fapt ai dat copy+paste din dexonline.ro - LONG LIVE GOOGLE). serios acum, cu ce scop ai folosit acele cuvinte daca nu pentru a insulta ca`ti scotea pauza?

P.S. ca sa fie toata lumea lamurita de ce cacat imputit nu este insulta: cacat = excrement (nu dau copy+paste din DEX, dar asta`nseamna); imputit = urat mirositor (din cauza asta este si pleonasm, ca un cacat este automat si urat mirositor).

Pain;1298543']Mai berbecule, cretin / ratat inseamna exact ce am scris mai sus, nu altceva, ce nu poti sa intelegi? Dar normal cum orice dobitoc are in gura cretin si ratat si le spune tot timpu crezand ca cine stie ce insulta "i-a tras" celuilalt nu inseamna ca aceste 2 cuvinte inseamna altceva.

Astept sa vina un admin cu o decizie,

Numai bine.

LOGiStiK
26th April 2011, 05:55 PM
outstanding 3 zile ban.
p.s: 1 infraction de spam pt astia doi de sus daca se poate.

pumeala
26th April 2011, 07:04 PM
lol spam =)))) asta`i buna...macar stii ce`nseamna spam logistik? :)))

outstanding 3 zile ban.
p.s: 1 infraction de spam pt astia doi de sus daca se poate.

balthazaris
26th April 2011, 08:02 PM
ban pt ca ma provoaca si ma face cretin?

i.liKe.BeeR
26th April 2011, 08:05 PM
lol spam =)))) asta`i buna...macar stii ce`nseamna spam logistik? :)))
La cat esti de nesimtit ti-as da si ban. :|

pumeala
26th April 2011, 09:16 PM
omfg...beer aveam alta parere despre tine....sunt nesimtit pentru ca...? si argumenteaza cand iti zici parerea....sau si u ca pain....folosesti cuvinte fara sa stii de ce le folosesti?
and btw: spam (pe forumuri) = 1) postare repetata al aceluiasi thread cu intentia de a promova ceva (de a face reclama)
2) discutii off-topic (ceea ce nu este cazul aici deoarece si eu si pain ne`am argumentat punctele de vedere in legatura cu cuvintele scrise de pain in joc in vederea stabilirii daca sunt insulte sau nu).

daca ma`nsel rog a fi corectat (cu explicatii...nu cuvinte aruncate la`ntamplare).

La cat esti de nesimtit ti-as da si ban. :|

-Decay-
26th April 2011, 10:01 PM
logistik, ce au facut aici nu e spam, fiecare are dreptul de a isi sustine punctul de vedere
cei care au luat parte la conflict au dreptul sa discute, desi "manierele" nu sunt chiar perfecte, nu e motiv de warning de spam

LOGiStiK
26th April 2011, 10:25 PM
Nu, defapt aici se dezbate limba romana nu reclamatia.

dgavril
27th April 2011, 02:30 AM
"vorbaria multa saracia omului".

regula :
8. .... in caz ca esti insultat/injurat in joc ...

sir.pain este user lvl 2 ... a fost oare de acord cu scrie mai sus?:bhead:
Raspuns: NU

gj mods! alt intrus!
de ce nu are cerere de promovare??

totusi ca sa inteleeaga toti... cineva ar trebui sa caute si cuvantul insulta in dex... sau :google2:

PS: eu sunt curios, daca te duci pe strada la un biet domn agent care poate a terminat un liceu si-l numesti ratat... cum va raspunde?:happy:

[MooN]Pain
27th April 2011, 12:26 PM
"de ce nu are cerere de promovare??"

Eu am fost lvl 3 (trial mod) acum cateva luni, dupa ce am fost demis am revenit la levelul la care eram inainte si anume lvl 2.

Lvl 2 am primit cand era acel thread in care venea oricine, posta si primea lvl 2.

Si de ce l-am facut "ratat"? Tu macar te-ai uitat la replay? Si oricum ce legatura ai tu cu reclamatia? sau te bagi in seama cum faci deobicei si cauti atentie?

dgavril
27th April 2011, 05:17 PM
Pain;1299130']
Eu am fost lvl 3 (trial mod) acum cateva luni, dupa ce am fost demis am revenit la levelul la care eram inainte si anume lvl 2.

Lvl 2 am primit cand era acel thread in care venea oricine, posta si primea lvl 2.

sincer ai probleme grave ... meri la un consult.

daca e asa cum zici tu ... unde e cererea de lvl 3?

mie mi s-a refuzat cererea de promovare fiindca nu am vrut sa zic
cum ma numesc,
cati ani am si
daca sunt de acord cu regulile.

deci tu cine esti mucosule? dc ai lvl 2?

-Decay-
27th April 2011, 08:12 PM
el e unu din persoanele care a reusit sa ridice nivelul ro, chiar daca cu putin, dar a facut ceva
tu "mucosule" ar trebui sa taci

DRG-
27th April 2011, 08:26 PM
Closed.