PDA

View Full Version : Ban

KyMGod
25th April 2011, 01:03 AM
Nume:begFormercy
Motiv:pana in min 10..injurii si insulte,Dupa care in min 15-20,ceva gen,a dat rage quit"gg eu am iesit"7 days + injurii :)
Dovada:Replay

LOGiStiK
25th April 2011, 02:51 AM
Banned 7 zile pe boti si 3 pe channel.

BegForMercy
25th April 2011, 09:24 PM
Buun... nu stiu cum sa incep...

Deci am luat ban pentru insulte si injurii de genu : "FGM" sau "retardat" pentru care acum imi pare oarecum rau, e un prost exemplu pentru aceasta comunitate si regret. Celelalte injurii nu sunt la adresa lui kym deci e alta treaba.
Am mai primit ban si pentru leave deoarece nu am mai suportat sa joc cu respectivii morph/ bs . De ce ? 3 chestii vreau sa scot in evidenta doar :
1- scapa morph la o faza in early cu 100/200 hp isi da sticla de hp langa creepi si i-o anuleaza maiden cu nova...
2- nu isi aduce regen morphu deloc si statea numai cu 300 hp maxim pe lane vs rilay si es practic in min 6 avea 2 creepi maxim vs 2 melee.
3- inainte sa ies am incercat sa facem gang sus pe spectre si inainte sa ajungem eu cu venge se baga blood singur pe el cand avea spectre langa el vreo 10 creepi si moare bs. Practic cand am vazut asa ceva imi exploda vena si am zis ca cel mai bine ies sa ma calmez ca il injuram prea rau , deja nu mai rezistam si nu imi sta in fire.

Deci da, imi pare rau pentru ca nu asa trebuie procedat sa iesi cum am facut-o eu, dar meciu era clar .
Ca sa nu mai zic ca eu am anuntat pe spoons ca ies si nu a avut nimic impotriva si nici goodangel nu mi-a dat ban
Dar cum canalu' e plin de frustrati, au sarit rpd sa posteze ca atat au de facut pe aici.

Eu din cate imi amintesc nu prea ies din jocuri sau sa injur nici atat, plus ca de acum inainte voi evita pe cat posibil sa mai joc team cu kym.
De Paste astept si eu putina mila ^^ :D

LOGiStiK
25th April 2011, 09:46 PM
Well, se poate sa fi facut o greseala :)
E adevarat ca, teoretic vorbind, ai gresit prin quit si injuraturi.
Insa in contextul in care totusi, din cate am vazut nu ti s-a dat ban de catre owner, iar tu ti-ai cerut scuze. Desi as prefera ca alta data sa procedezi intr-un mod care nu creeaza probleme.
Debanat.
Scuze pentru confuzie & neplaceri.

KyMGod
25th April 2011, 09:48 PM
AIci se vede,ca unii sunt privilegiati :),pentru quit nu se da unban,oricat de nervos erai tu , ;) ok?,sa vdm ce decid si alti admini logistik

KyMGod
25th April 2011, 09:52 PM
din toti 3,pe el mereu il bloca es,dar numai pe el,de ainshpe mii de ori,uitati-va la replay inainte sa luati decizii,el evident ca vrea sa se scoata acum,cum ar face oricine :),din moment ce un owner este priesten cu tine , iti da ban ?,mda...parca am avea 15 ani stii...incercam sa il scoatem pe unu `pe altu prin niste motive copilaresti,sal.

BoBo
25th April 2011, 10:11 PM
AIci se vede,ca unii sunt privilegiati :),pentru quit nu se da unban,oricat de nervos erai tu , ;) ok?,sa vdm ce decid si alti admini logistik

Si-a cerut scuze tu hotarasti kym ii accepti scuzele sau nu ?

KyMGod
25th April 2011, 11:31 PM
Nu frate,si sper sa vorbesti cu logistik sa ia deciziile calumea,mersi

BoBo
26th April 2011, 04:54 AM
K atunci BegFormercy ramane cu ban inca 2 zile pentru injuraturi