PDA

View Full Version : e sau nu mh?

rhaZ
20th April 2011, 01:35 AM
Numele jucatorului in-game: xfb^seiko
Reason: suspiciune de maphack, NU a vrut sa ofere screenshot, desi i-am sugerat ca asa problema ar fi fost lamurita rapid, printr-o singura apasare de buton.
Minutele suspecte: 5:02, 13:13, 16:41 De ultimele doua nu sunt sigur, intrucat am inteles ca poate fi vorba de un bug in care ramane selectat eroul inamic care moare, dar de ce NUMAI el ramanea cu eroul fara selectie, in timp ce coechipierilor sai (chiar si dupa ce faceau killuri, avand eroi inamici selectati) le ramaneau cercurile de selectie? :unsure:

Altele: poate o fi vorba de un simplu bug, dar omul nedorind sa faca print, ma obliga sa caut lamuriri de la cei abilitati in a da un verdict clar in aceasta chestiune.

Astept o explicatie asa mai pentru oameni care nu sunt la curent cu toate bugurile/exploiturile/etc, asa ca rog "versatii" sa se abtina de la smug comments care nu-si au rostul; vreau doar un raspuns scurt, argumentat si obiectiv.

Multumesc anticipat,
rhaZ

replay si cateva screens din replay care (mie unuia) mi s-au parut ciudate
click nicaieri -> 152199 coechipierii au icon de selectie (minutul/secunda sunt aceleasi)-> 152197 apoi ii reapare si lui -> 152198

seiko
20th April 2011, 10:16 AM
Salut,

Uite un ss din meciul de aseara.

Bft,

T-Pain
20th April 2011, 01:23 PM
nu e mh poate e un jucator pro

-Decay-
20th April 2011, 01:57 PM
clar nare mh...uitativa la avataru lui...sa fim seriosi...ala nui avatar de om vinovat

DRG-
20th April 2011, 02:05 PM
Adevarul e ca ss'ul ala e foarte folositor.
1. Daca are cineva MH poate sa faca minimap-ul ca si cum nu ar avea ( cu fog etc...)
2. Daca tot e sa faci ss, fa-l pe la inceputul jocului, nu cand distrugi copacul si toata harta e explorata :).
O sa ma uit pe replay cand am timp.

rhaZ
20th April 2011, 03:17 PM
da oare nu era mai simplu sa il fi facut atunci cand ti l-am cerut, si nu mai era nevoie de deranjul atator oameni? Ai preferat sa ma expediezi zeflemisitor, fapt pt care iti multumesc! ;-) Asta te plaseaza in categoria celor PRO, nu-i asa?
Oricum astept explicatia lui DRG-...
"Bafta"!

seiko
20th April 2011, 03:30 PM
Sincer imi era prea lene si prea somn (se intampla undeva la 1:30 dimineata) sa fac upload, "my bad". :)

LOGiStiK
21st April 2011, 02:24 PM
Nu are mh.
Screenurile tale sunt un simplu bug.
Iar daca te uiti cu viteza 1/2 la minutul 21 cand te alerga, ai sa vezi ca te-a vazut.