PDA

View Full Version : cerere de ban kym

GoodanGeL
18th April 2011, 12:56 AM
~ Numele jucatorului .

Kym

~ Motivul pentru care este acuzat .

low skill in primu rand (cum dracu are asta lvl 2?) + injurii

~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .

inca de la inceput (vezi chat logu') a inceput sa ma injure si a continuat pe parcurs; tot jocu a facut pur feed

~ Dovezi : Replay ( care sa fie uploadat aici pe forum, iar daca nu puteti uploada aici folositi acest -> LINK sau LINK2 ) + ScreenShot (puteti uploada SS-ul pe ImagesHack).

http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=1328

~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .

n-am nici o informatie suplimentara pe care o consider importanta

FuRaCiOsu
18th April 2011, 01:00 AM
!supp

Se plimba tot meciu solo pe la ei si murea continu,ca si cum s-ar duce sa le dea feed gratis :) au luat ft mult gold pe el,ft low skill omu!

Se Plictisise fantana sa il invie tot timpu...

KyMGod
18th April 2011, 12:06 PM
Tare,adica n-am voie sa ma injur cu O.O,cu care ma stiu de atatia ani de zile ,ca vine goodangel sa faca tam tam,daca va uitati replay,ve`ti intelege :)

KyMGod
18th April 2011, 12:08 PM
si btw,doc avea 17 death :-? din cate imi amintesc eu,eu muream din 2 magii cu ezalor,chiar si adversarii o ziceau ca nu aveam ce face mai mlt,dar el e goodangel .

DRG-
20th April 2011, 04:28 PM
Ok, nu este antijoc pt ca :
A lasat carry-ul sa farmeze.
Cand murea in padurea lor murea pt ca vroia sa puna wards. Si sa fim sinceri nu era singurul cu multe deaths. 24 deaths cu ezalor poate fi echivalentul de 11 deaths cu mirana :).
De injurat, nu pe tine te-a injurat (vorbea cu o.o. care se cunosc).
Kym 1 warn pt limbaj (a fost o replica de-a lui la adresa lui goodangel) si cam atat.