PDA

View Full Version : Ban

KyMGod
16th April 2011, 04:26 PM
Nume:Sir.Pain,Pickmeiauward
Motiv: Deci...lmi zice pain sa-i iau sf,nu-i iau,si pt asta,ma injura de toti morti,ca vai joaca el cu doc,bun,merg pe lane,pun pauza ca am avut niste prbl d fam,el scoate pauza dupa care la 20 de secunde mor,vin inapoi,imi face auto atack,ii zic "numai ataca creepi" el "ok" dupa care trece la facut last hit :),np,prin min 10-15 omu face farm jos 5 minute :), dupa care trece si pickmeiauward la injuraturi ,le zic ca le fac post,pickmeiauward zice ca pain nu ia ban sa stau linistit ...deci...parca vad ca ii dati ban 1 zi/doua,ar trebuii sa ia ban pt tot ceea ce a facut,daca citesc regulamentul ar fii cam multe zile :),sper sa luati masura corecta ;)

Budacul
16th April 2011, 05:08 PM
inainte de toate uitati-va cu ATENTIE la replay ! Pe urma uitati-va cine le-a facut jocul si ce anti game a facut respectivul kymgod. numai bine

KyMGod
16th April 2011, 06:25 PM
Acum isi iau apararea unul altuia,dar sa fim seriosi,dupa ce vezi ce face ala,ce chef de joc mai ai,nu cred ca poate contesta cineva asta ,sa vedem ce zic adminii

mapY^
16th April 2011, 06:58 PM
Adminii sunt un fel de model aici pe RO, oameni exemplari demni de urmat, daca vrei sa ai o viata perfecta evident :D Daca ei zic "pas" noi trebuie sa zicem "pas pas" :-S

DRG-
18th April 2011, 08:26 AM
sir.pain 24 h ban pt ca nu a ascultat de capt + 2 warn pt injuraturi.
pickmeiauward 3 zile ban pt injuraturi.
Kym 1 warn (pt cand te-ai injurat cu pickme)

Decizie luata dupa reguli.

6. Daca cineva face anti-game/game ruining ( joaca prost in mod intentionat pentru a strica jocul) va primi 7 days ban.

Aici a fost greseala mea, m-am grabit.